هیچ وقت نتونستم قبول کنم وقتی اپوزیسیون درست حسابی وجود نداره چه جوری میشه شروع به اعتراض و تلاش برای تغیر نظام کرد نتیجه واضحه از یک رندمه کامل بیرون میاد تا اینجاش اکیه یعنی قبول دارم هر گوهیی بیاد روی کار از الان نتیجهی جالب تری حاصل میشه ولیی مسئله اینه که این رندم زارت که نمیاد روی کار یک حضینهی وحشت ناکی(به نظر من) داره کلی کشت وکشتار هر دو طرف میزنن همدیگه رو تیکه پاره میکنن قطعا تو این شک ندارم این تحسن سکوت و اعتراضات معدنی هم میتونن برن شون ر بدن انقلاب با کشتن ایجاد میشه با قتل و تخریب حالا یعنی چیی یعنی نتیجه میشه یه رندم منهای یه مقداره ثابتی که این رو شک دارم بهتر باشه در واقع بین این ٢ حالت که حالت الانه و حالت دولت رندم جدید + کلی مرگ و میر بین این ٢ تا به نظرم نمیصرفه تغییر و اما باید به این هم توجه کنین که این حکومت مث شاه نیست که پاشه بره و ارتش بیاد سمته مردم اینجا جنگهه مردم در برابر حکومت این قدر باید بکشن که یکیشون کم بیاره کم اورن نظام الان هم به نظرم تموم شدنشونه 

یه داستانی هم هست که بابام از محقق نقل میکنه محقق توی هند بوده یه دست فروشی کناره خیابون یه شیرنی‌ای میفروخته و کلییی مگس روش نشسته بودن با یه دستمالی هم عرقه گردنشو خوش میکرده میره بهش میگه با این دستمالت این مگسا رو بپرون خوب بهش میگه اینا اون قدی که میتونستن خوردن اینا برن یه سری گوشنه میان

خلاصه که فرق من با شاهین همینه اون چیزایی دیده که میگه رندمه با اون حضینش از وضعه الان بهتره و من مخالفمم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها