امروز صب با یه پیام حس ششمم عوض شد کاملا حس کردم نه ادمه خوبیه ولی با یه پیامه دیگه چند ساعت بعدش دوباره حس شیشم برگشت به حالت قبلی البته پیام دوم رو سپهر داده بود و حتی خودش هم نداده بود و این یه چند تایی مشکل داره اول این که یکی از هدفام این بود که براساس حرف مردم روی مردم قضاوت نکنم که تو این یکی به وضوه ریدددددددمممم دومی اینکه نشون میده حس شیشم ریدهههههههه مه توی چند ساعت دو بار کانل عوض میشه و یه مشکلی حست اینه که اعتمادم بهش خیلییی زیاده مقدارشو الان فهمیدم که تو اون چند ساعت گفتم خوب این دلارام تهش خوبه و این کاملا یه فکت قویی بود یه ساعت بد سپهر پیام داد و الان دلارام یه ادم خبیسه و این الان برام از بدیهیاته عالمه و این که تونستم تو چند ساعت این قدر تغییر کنم نسبت به یه ادم با ٢ تا دونه پیام واقعن اذیتم میکنه اخه این حسا یکم باید سباتش بیشتر باشه .

حالا میمونه این که میدونم این ادم ادمه بدیه و اگه بتونه دهمو سرورسسس میکنه یه جوری که کمر به سختی ساف کنم و حسم اینه که اگه الانم نمیکنه چون حس میکنه بعدا میتونه بیشتر بکنه .

خوب حالا الان تو ذهنم اینا فکت هستن و ثابت شده و کاری که میخام بکنم جای اینکه از زندگیم حضوش کنم اینه که برم جلو و سعی کنم سواری بگیرم از اسبی که میخاد  بزندتم زمین . تا این جاش با این که میدونم خیلی خطریه (شایذ حس کنید کاری نمیتونه بکنه ها ولی میلیون ها موقعیت هست که اگه یه حرکت اشتبا کنم واقعن میتونه بزنتم زمین ) همین امروز تو مراسم ٧ داشت اجرا میکرد برامون از این موقعیت ها که یهو به فنا برم که خوب این سری رو جانه سالم به در بردم  خلاصه که میتونه و من هم میخام ازش سواری بگیرم و اینکه یه چیزی اونم اینه که اگه اشتبا میکردم چییی؟؟؟؟؟ اگه ادم خوبی بود چی اونوقت من ١٠٠٪؜ ادم بده هستم و نمیخام بده باشم حتی از این حالت که اون بده باشه و منو اذیت کنه بد تره خلاصه که کاش اون واقعن بد باشه ولی نتونه کاری کنه مث این که فقط این حالت خوبه برام 

و این که چیزی که واضحه برام اینه که من از همهی دخترای اطرافم بیشتر از این خوشم میاد اقراق نمیکنمااا همشونن بعد این که برم با این زیاد دوست بشم مشکلش اینه که اگه بعدا یه وقت بشه با یک ادمه رندمه دیگه ای دوست بشم فک نکنم سیعمو نکنم و این دیگه منو تبدیل میکنه به یه ادم منفور حتی توی خودمم و از این که از خودم بدم بیاد بدم میاددد 

و ورودم به ابتذالللل رو تبریک میگم هیچ وقت فک نمیکردم این قد درگیر این وذخرفات بشم ولی مثل اینکه اقتذای سن مذخرفی هست که توش هستم

خوش باشید:))

پیوست: تصمیم رو گرفتم اصلا. برام مهم نیست که ادم بده یاشهه این بالایی ها همش چرت بود واقعن برام ارزشی نداره این خوب بودنو ایناا(این پیوسته ٦ دیقه بعد اومدهه:) یعنی ثبات فکری رو عشقه واقعن روی گوه بنا شده)

پیوست: اقا به یه نتیجه ای رسیدم اگه اوضا بد شد همیشه میشه مث مهرشاد بازی کرد و کارت دین و اینا رو رو کرد و به سرعت سیکه طرفو بزنیی

بیموست بعدی : اقا از تکنیکه برنا استفاده میکنی که ببین من الان فهمیدم که گیم :))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها