از ساله پیش که یکی از دوستام ادرسه بلاگو پیدا کرده بود پستامو یه سریاشو  نمیزاشتم 

چراش که واضحه 

و زمانه منتشر شدنه پستارو میزاشتم ساله دیگه تا ارزشه اطلاعاتش کم بشه :))(مگه cie عه؟) 

حالا الان یه هو دیدم این خود سانسوریا چیه اینه بالاخره یکی از من های موجوده نباید سانسورش کرد ولی مشکل اینه که من های مختلفم مخاتب های مختلف داشتن مثلا منه توی خانواده با منه توی گروه دبیرستان با منه توی گروهه راهنمایی و منه توی گروه بچه های شمال(این یکی هر چه زود تر سر به نیست شه صلوات) و منه پشت لبتاب اینا هم مدلشون فرق داره هم ادمایی که میدیدنشون با فرق داشت و وقتی اینا قاطی میشن معمولا بد میشه (مثل الان:))

حالا کاری که میکردم این بود که اینا رو از هم جدا میردم مثلا با بچه های راهنمایی و دبیرستان رو سی میکردم جدا کنم (که البته الان که من نمیخام اونام از هم خوشششون نمیاد) بعد خانواده و دوستام رو هم جدا میردم (یه دلارام این وسط پرسه میزنه فقط که اونم هر سری پشمامش میریزه چون یه سری درمون منه خانواده میاد یه سری منه دوستایه دبیرستانم) ولی حالا میخام شل بگیرم و همهی من هارو متحد کنم :))) ولی به طرض جالبی هیچ دوگروه از گروه های بالا از هم خوششون نمیاد و نمیشه من هاموتست کنم ببینم یکی شده یانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها