امروز یه هو سر ظهر بود که حوسلم سر رفت گفتم چیکار کنم چیکار نکنم پاشدم رفتم بیرون همین طوری رفتم بالا تا رسیدم به A.S.P که بالای خونمه به هدف دختر و اینا که البته هدف واقعیم دختر نیست  که حالا بعدن میگم خلاصه یکم اونجا  چرخیدم بعد دیدم دختر و اینا خبری نیست پاشدم رفتم هی بالا همین طوری میرفتم کلی هم خوشال بودم که بالاخره دارم برنامهی رندم والکم رو انجام میدم بعد کلی هم خوشال موندم دیگه یعنی انجام شد دیگه بعد همین طور که داشتم میرفتم یکهو سر از پایتخت در اووردم و به شخصه پشمام ریخته بود که چه قدر راه رفتم  بعد  گفتم برم یه روکش کیبورد هم بخرم که بتونم تو بلاگ فارسی تایپ کنم همین دیگه (ببینید چه قدر برام مهمید میرم برای راحتیتون کلی هزینه میکنم) خلا صه از این ها بگزریم من هنوز رندم والک رو با شرایط کامل انجام ندادم قرار بود( تو فکرام )که شب باشه ولی خب الان بتد از ظهر بود رفتنی برگشتنی هم ۹و۱۰ شب با اینکه یه تیکه تیکه هایی میرفتی توخیابونای کاملا تاریک ولی همچنان ادم میدیدی کسی خواست بیاد اعلام امادگی کنه کلی خوشال میشم با هم بریم رندم والک ساعت ۱۲ اینا شروع کنیم  بریم دیگه البته

بعد تو راهه برگشت بود که یه اقای اتوبوسی رو دیدم که اومده بود وایساده بود بقله خیابون رفتم کمی باهاش حرف زدم وعشق کردم و اصلا هم به جواباش گوش نمیدادم یه تسکی داشتم که با ۵۰ تا ادم قریبه برم سلفی بگرم با این هم برا همین رفتم رفتم حرف زدم برای یه سلفی

بعد قضیهی ۵۰ سلفی هم همین طوری الکی اومده و فک کنم برا اینکه میخام بعد از امسال برای گول زدم خودم ازش استفاده کنم یعنی چون قرار بود خیلی کار کنم تو این سال میخام اینو اخر سال نگاه کنم و بگم من کلی کار انجام دادم واقعا احمقانست از الان میدنم میخام خودمو گول بزنم ولی دیگه چه کنم 

خب این از این حالا یه چیزی رو میخاستم بگم اونم اینه که دختر بازی و اینا برا من جزابه ها ولی اصلا نه در اندازهی اون لذتی که وقتی میگم دختر بازی کردم میبرم یعنی خودش فل صرف  علت نیست یعنی تو اولویت دومه و اولویت اول اون لذتیه که وقتی طعریفه شون میکنم میرم خلاصه که اوصا خیلی خر تو خر شده و منیدونم چی به چیه  بعد هم حال ندارم متن رو یه بار دیگه از اول بخونم و حروفی که جاموندن و اینا رو درست کنم اگه نشد بخونین که چه بهتر چون کلا توش چرت و پرت نوشتم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها